Portos Rolety » Rolety nadstawne » ROLETA NADSTAWNA TP1000K

ROLETA NADSTAWNA TP1000K

ROLETA NADSTAWNA TP1000K

TP1000K to rolety nadstawne montowane na szerokie ramy okienne do 202 mm, które można dodatkowo poszerzyć do 264 mm. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. W przypadku tego systemu klapa rewizyjna może być wykonana od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej) lub od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej). Roleta nadstawna TP1000K obsługiwana jest elektrycznie przy pomocy przełącznika/pilota lub ręcznie wykorzystując taśmy

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu
Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu
TP1000 bez logo otwarta gladki od wewnatrz
Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od czoła
Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Profile czołowe dodatkowo ryflowane oraz dodatkowo wyposażone w listwy tynkowe ułatwiające zabudowę.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. Wewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz wyposażony w listwę tynkową. W celu nadania lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony. Zewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz wyposażony w listwę tynkową. W celu nadania lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Wybór klapy rewizyjnej skutkuje sposobem zabudowy skrzynki. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K z klapą rewizyjną od czoła może być zabudowana tylko od zewnątrz. Natomiast z klapą od dołu może być zabudowana od zewnątrz i wewnątrz.

Dodatkowo czołowe elementy rolety mogą być ryflowane oraz dodatkowo wyposażone w listwy tynkowe ułatwiające zabudowę skrzynki.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron. W celach estetycznych profile czołowe po obu stronach są gładkie.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.
Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron

TP1000K-ZF z podwyższeniem oraz jednoczesnym obniżeniem profilu czołowego pozwala na ukrycie 29 cm pakietu żaluzji fasadowej.


Dzięki najnowszym rozwiązaniom, takim jak specjalnie zaprojektowany smukły, lecz użebrowany bok, osiągnęliśmy możliwość zastosowania stosunkowo najszerszej żaluzji.

 

Zaletą TP1000K-ZF jest również opcjonalna moskitiera. System moskitiery kasetowej można dodać w dowolnym momencie oraz dzielić w wybranych fragmentach rolety.

Pobierz

Dodatkowe informacje

Kolorystyka profili PA-39

Kolorystyka profili PA-45

Kolorystyka oklein

Zadaj pytanie on-line Początek strony