ROLETA NADSTAWNA SN5000®

ROLETA NADSTAWNA SN5000<small><sup>®</sup></small>

Dzięki szerokim możliwościom zabudowy, idealnie wpisuje się w nowoczesne projekty domów. Dodatkowymi argumentami przemawiającymi za wyborem sn5000 są wariant z rewizją od wewnątrz, wariant z rewizją od zewnątrz, a także skrzynka przygotowana do montażu żaluzji fasadowej. Dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, w sposób komfortowy można wpiąć pakiet żaluzji fasadowej o szerokości lameli do 90 mm. W rolecie sn5000 opcjonalnie dostępna jest moskitiera będąca systemowym rozwiązaniem, tworząc spójną całość dającą komfort z użytkowania rolet nadstawnych. Roleta sn5000 znajdzie zastosowanie zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym dzięki swoim wyjątkowym możliwościom i ilości wariantów.

SN5000 z rewizją wewnętrzną dedykowana dla rozwiązań, gdzie przewidziano roletę nadstawną wykonaną z plastiku. Przy zachowanej standardowej formie zabudowy rolety uzyskujemy lepsze parametry cieplne. Obróbka rolety możliwa od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Widoczna klapa rewizyjna od strony mieszkania.
3. TP1000 bez logo otwarta gladki od wewnatrz
SN5000 z rewizją zewnętrzną dla klientów oczekujących najlepszych parametrów cieplnych. Możliwa całkowita zabudowa skrzynki. Dostęp do rolety poprzez zewnętrzną rewizję od dołu skrzynki, gwarantuje cichą pracę rolety, wysoki komfort użytkowania oraz wysokie walory estetyczne.
SN5000 do żaluzji fasadowej skierowany do klientów posiadających najnowocześniejsze projekty domów. Zachowanie parametrów cieplnych przy nowoczesnym wzornictwie i żaluzji „ukrytej” w ścianie. Wszystko to dzięki możliwej obustronnej zabudowie skrzynki oraz smukłym dwuczęściowym prowadnicom
SN5000 z opcjonalną moskitierą dostępna w wariancie SN5000 z klapą rewizyjną od wewnątrz, a także z klapą rewizyjną od zewnątrz. Nowatorski mechanizm, dedykowany do prowadnic standardowych a także prowadnic dwuczęściowych. Moskitiera zwija się z równomierną prędkością, co gwarantuje komfort użytkowania
 
 
 

Dodatkowe informacje

Kolorystyka profili PA-39

Kolorystyka profili PA-45

Kolorystyka profili PA-52

Kolorystyka profili PVC-52

Kolorystyka okleinPodążaj za nami:

 Początek strony