Portos Rolety » Bramy rolowane PA-77

Bramy rolowane PA-77

Brama rolowana

Firma PORTOS oferuje garażowe bramy rolowane w trzech różnych wielkościach. Dzięki temu z łatwością można dobrać skrzynki do wielkości otworu bramowego. Nasze bramy garażowe rolowane umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem, co wpływa na zwiększenie użytkowej powierzchni garażowej. Maksymalna dostępna szerokość bram, które oferuje producent rolet PORTOS, wynosi 4,5 m.

 

Standardowe wyposażenie bramy rolowanej PORTOS to: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 mm lub PA-77 mm) w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku.

Bramy rolowane – doskonała ochrona garażu

Brama garażowa rolowana zawiera także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Można zamontować ją z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza. Firma oferuje też napędy do drzwi garażowych rolowanych oraz dedykowany do nich system sterowania. Ponadto nasza brama roletowa jest  zgodna z wymogami Norm Europejskich.

 

 
W bramie rolowanej PA 77 oraz osłonach rolowanych wieszaki pełnią rolę łączącą pancerz z rurą nawojową. Do tego celu stosuje się wieszaki stalowe lub wieszaki blokady. Pierwsze z nich to sprężyste płaskie ramię z poprzecznym uchwytem z tworzywa, w który wczepia się pancerz. Natomiast wieszak blokada posiada na elemencie stalowym kilka modułów z tworzywa, które odpowiednio usztywniają ramię wieszaka.

Po zamknięciu się bramy rolowanej pancerz znajduje się w pozycji wertykalnej (jest wyprostowany z dołu do góry). Napęd po opuszczeniu pancerza bramy blokuje rurę nawojową. Przy zastosowaniu wieszaka stalowego o sprężystym ramieniu istnieje możliwość podniesienia pancerza bramy z zewnątrz – samo ramię wieszaka nie stawia oporu.

Odpowiednio dobrana ilość piór pancerza w stosunku do wysokości oraz przede wszystkim zastosowanie wieszaka blokady powoduje, iż siła potrzebna do podniesienia pancerza bramy z zewnątrz jest olbrzymia. Zablokowana przez napęd rura nawojowa wraz ze sztywno zamontowanym na niej wieszakiem blokady tworzą spójny element skutecznie ograniczający możliwości wtargnięcia osób niepożądanych do pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdują się także inne osłony zewnętrzne. Naszą specjalnością są przede wszystkim rolety zewnętrzne, nadstawne oraz żaluzje fasadowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem! PORTOS to pewny wybór!

 

Profil wentylacyjny PEW 77 - Profil wentylacyjny

 

Profil przeszklony PEP 77 - Profil przeszklony

Brama skrzynka 350

 

Brama skyrzynka 350 na elewacji

Pobierz

Zadaj pytanie on-line Początek strony