Portos Rolety » Rolety - Kraków i okolice

Rolety - Kraków i okolice

 

Zastanawiasz się, gdzie kupić rolety w Krakowie? Odwiedź stronę internetową PORTOS! Nasze rolety zewnętrzne dostarczamy na terenie całego kraju. Oferujemy własny transport i sprawną logistykę, dzięki czemu masz pewność, że wybrane przez Ciebie produkty szybko znajdą się w Krakowie. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w PORTOS!

Rolety w Krakowie – postaw na wyjątkową jakość

PORTOS_MX1200_002

PORTOS to producent rolet, który od 30 lat tworzy rozwiązania chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczenia. Nasze produkty doskonale sprawdzą się nie tylko latem, ale zawsze wtedy, gdy naturalne światło przeszkadza w pracy czy odpoczynku. Dodatkowo nasze rolety zewnętrzne w Krakowie występują w wersji z moskitierą. Dzięki niej do pomieszczenia nie dostaną się zanieczyszczenia czy owady.

Oferujemy nie tylko produkty w standardowych rozmiarach, ale także rolety na wymiar w Krakowie. To rozwiązanie, dzięki któremu z naszej oferty mogą skorzystać także firmy, których okna mają nietypowe rozmiary. Nasze produkty dedykowane są jednak nie tylko do sektora biznesowego, ale także do indywidualnych właścicieli domów i mieszkań.

Rolety zewnętrzne czy rolety nadprożowe – co wybrać?

W PORTOS znajdziesz rolety zewnętrzne, rolety nadprożowe oraz różnokolorowe profile do rolet. Który produkt wybrać? Rolety zewnętrzne w Krakowie mogą być montowane w dowolnej chwili. Wszystko dzięki temu, że umieszcza się je na elewacji budynku. Natomiast rolety nadprożowe to rozwiązanie dostosowane do nowo wznoszonych budynków, które mocowane jest do elementów konstrukcyjnych.

Oferujemy także osłony zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe w Krakowie. Sprawdź naszą stronę, a jeśli potrzebujesz więcej szczegółów dotyczących naszego asortymentu – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt.

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem? Masz do nas pytania?

Chętnie pomożemy.

Zadzwoń w godzinach: 7.00 - 15.00

tel. 62 768 40 42

Zadaj pytanie on-line Początek strony