Portos Rolety » Rolety - Wrocław i okolice

Rolety - Wrocław i okolice

 

Gdzie kupić najlepsze rolety we Wrocławiu? Zamów je w PORTOS! To czołowy producent rolet w kraju, którego produkty wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, zastosowaniem bezpiecznych dla ludzi i środowiska materiałów, oraz wyjątkową estetyką. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, zamawiając rolety na wymiar online, już wkrótce otrzymasz je do domu we Wrocławiu. Sprawdź pełną ofertę PORTOS.

Najlepsze rolety Wrocław – tylko od PORTOS

Wrocław uważany jest za jeden z polskich biegunów ciepła. Lato trwa tu zawsze nieco dłużej, jest więcej dni słonecznych, a najbardziej upalne dni w roku bywają nie do zniesienia. Zabezpiecz się przed napływem ciepła do domu i ureguluj ilość wpadającego światła, montując na oknach rolety zewnętrzne od PORTOS. Oferujemy zarówno standardowe rozmiary dopasowane do większości okien, jak i rolety na wymiar, pasujące do nietypowych okien m.in. w kamienicach, których nie brak we Wrocławiu, czy budynkach biurowych. Wybierając rolety z oferty PORTOS, dopasujesz je nie tylko do wymiarów stolarki okien, ale również do elewacji i jej kolorystyki — nasza oferta obejmuje szeroki wybór kolorów i wzorów. Wiele z oferowanych przez nas rolet i systemów posiada dodatkową opcję montażu moskitiery, dzięki czemu wnętrze chronione jest przed owadami i zanieczyszczeniami.

Dlaczego warto wybrać rolety od PORTOS?

Firma PORTOS działa na rynku rolet od początku lat 90-tych. Lata doświadczenia w połączeniu z ciągłym dążeniem do innowacji zaowocowały świetnymi produktami, które odpowiadają potrzebom rynku. Dziś PORTOS oferuje zarówno tradycyjne rolety zewnętrzne, jak i żaluzje fasadowe. Oferta firmy obejmuje również osłony zewnętrzne oraz automatykę. Dla fanów nowoczesnych rozwiązań przygotowaliśmy także system SMART HOME, który pozwala sterować naszymi roletami. Służymy pomocą w trakcie wyboru. Nie wiesz, jaki produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą dobrać żaluzje fasadowe lub rolety. Wrocław to jedno z miast, do którego wysyłamy nasze produkty szybkimi przesyłkami. Zapraszamy do składania zamówień online.

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem? Masz do nas pytania?

Chętnie pomożemy.

Zadzwoń w godzinach: 7.00 - 15.00

tel. 62 768 40 80

Zadaj pytanie on-line Początek strony