Portos Rolety » Rolety - Łódź i okolice

Rolety - Łódź i okolice

 

Zastanawiasz się, gdzie kupić dobrej jakości rolety w Łodzi? Zajrzyj na stronę firmy PORTOS. Dostarczamy rolety na wymiar i rolety zewnętrzne na terenie całej Polski. Dzięki bezpiecznemu pakowaniu i sprawnemu transportowi masz pewność, że zamówione produkty dotrą do Łodzi nienaruszone i w krótkim czasie po zamówieniu. Zapoznaj się z pełną ofertą PORTOS!

Rolety Łódź ? zamów je w PORTOS!

SN5000_rend001

Jako czołowy producent rolet w Polsce tworzymy rolety najwyższej jakości, funkcjonalne i estetyczne. Nasze rolety zewnętrzne skutecznie chronią zarówno nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, jak i przed chłodem. Pozwalają również zachować prywatność. W wersji z moskitierą chronią też przed dostawaniem się do pomieszczenia owadów.

Sprzedajemy zarówno rolety w standardowych rozmiarach, jak i rolety na wymiar, wybierane przez wielu klientów w Łodzi. Pozwalają one skorzystać z profesjonalnych rolet nawet w oknach o nietypowych rozmiarach, np. w kamienicach czy budynkach biurowych.

Nie musisz obawiać się o dostawę, wybierając nasze rolety. Łódź jest jednym z miast, do którego dostarczamy rolety i żaluzje szybkimi przesyłkami. Poza tym sieci dystrybucji naszych produktów znajdują się w całym kraju.

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe?

W ofercie PORTOS znajdują się wszystkie nowoczesne rodzaje osłon okiennych: rolety zewnętrzne, nadstawne, nadporożowe oraz żaluzje fasadowe. Które rozwiązanie będzie tym najlepszym? Rolety zewnętrzne umieszcza się na elewacji budynku, można więc zamontować je w dowolnym momencie. Rolety nadporożowe i nadstawne montuje się w nowych budynkach albo na etapie wymiany okien i większych remontów. Jest to więc rozwiązanie do nowych inwestycji w Łodzi.

Z kolei różnica pomiędzy roletami zewnętrznymi a żaluzjami fasadowymi tkwi w możliwości regulowania ilości światła wpadającego do wnętrza budynku. W przypadku żaluzji fasadowych można zmieniać kąt ustawienia lameli i przez to zmieniać poziom doświetlenia, a rolety zewnętrzne osłaniają okno całkowicie lub zasłaniają je do miejsca, od którego są podniesione.

Oferta PORTOS obejmuje również osłony zewnętrzne, które mogą służyć do zasłonięcia drzwi tarasowych, wejścia do domu, garażu itp. Oprócz rolet produkujemy również całą niezbędną automatykę i systemy sterowania, a dodatkowo, pod marką Exalus Home oferujemy system Smart Home do zarządzania nie tylko roletami, ale również i światłem.

Zapraszamy na stronę PORTOS po więcej informacji lub do kontaktu z naszymi specjalistami.

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem? Masz do nas pytania?

Chętnie pomożemy.

Zadzwoń w godzinach: 7.00 - 15.00

tel. 62 768 40 80

Zadaj pytanie on-line Początek strony