Portos Rolety » Rolety - Olsztyn i okolice

Rolety - Olsztyn i okolice

 

Interesują Cię rolety w Olsztynie? Odwiedź stronę internetową PORTOS. Jako producent rolet dbamy o to, by zapewnić szybką dostawę do wszystkich miast w Polsce. Zamów wysokiej jakości rolety zewnętrze lub żaluzje i ciesz się pięknym i funkcjonalnym dodatkiem do Twojego domu. Oferujemy również produkty dla firm, dopasowane do charakteru budynków biurowych i produkcyjnych. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą już dziś!

Rolety Olsztyn? Zamów je w PORTOS

RM4000_004

Od ponad 30 lat tworzymy rolety zewnętrzne, które ułatwiają życie ludziom w całej Polsce. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i bezpiecznych dla środowiska materiałów nasze rolety są trwałe, estetyczne i doskonale spełniają swoją funkcję. Latem chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się wnętrz, zimą nie pozwalają uciec ciepłu z domu. Wiele naszych rolet posiada również opcję montażu moskitiery, dzięki czemu chronią również przed owadami i zanieczyszczeniami wpadającymi z zewnątrz.

Które rolety będą najlepsze?

Zastanawiasz się, jakie rolety zamówić do swojego domu lub biura w Olsztynie? W PORTOS oferujemy zarówno standardowe rolety zewnętrzne, które całkowicie zasłaniają okna, jak i żaluzje fasadowe, które pozwalają regulować ilość światła wpuszczanego do pomieszczenia. Jeśli dopiero budujesz dom, możesz zdecydować się na rolety nadstawne lub nadporożowe, które montuje się na etapie wstawania stolarki okiennej. W pozostałych przypadkach sprawdzą się rolety zewnętrzne, które można zamontować w dowolnym momencie. Oferujemy zarówno standardowe rozmiary, jak i rolety na wymiar, bardzo popularne w Olsztynie. Szeroki wybór skrzynek, profili i kolorów, w których występują, sprawia, że łatwo dopasujesz je do swojej elewacji. Do zastosowań poza oknami polecamy również nasze osłony zewnętrzne, które sprawdzą się m.in. przy wejściu do domu, drzwiach tarasowych itp.

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, atrakcyjnych rolet w bardzo dobrej cenie. Jeśli poszukujesz właśnie takich rozwiązań, skorzystaj z naszej oferty. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dzięki szerokiej wiedzy wskażą odpowiednie rozwiązanie i podpowiedzą, który z produktów sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Zapraszamy na zakupy osoby z Olsztyna i okolic!

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem? Masz do nas pytania?

Chętnie pomożemy.

Zadzwoń w godzinach: 7.00 - 15.00

tel. 62 768 40 56

Zadaj pytanie on-line Początek strony