Portos Rolety » Odsłońmy razem przyszłość - poznaj nowego prezesa

Odsłońmy razem przyszłość - poznaj nowego prezesa

 

Zmiana pokoleniowa

tomasz_szukalski_m_1

TOMASZ SZUKALSKI

Założyciel firmy PORTOS, Tomasz Szukalski, rozpoczął swoją przygodę z branżą rolet okiennych w 1993 roku na Majkowie w Kaliszu.

Początkowo skoncentrowany na produkcji i sprzedaży rolet okiennych, z determinacją prowadził firmę przez lata, przekształcając ją w wiodącego producenta w Europie.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne maszyny i technologie, PORTOS zyskało reputację dostawcy produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Pod jego kierownictwem, firma nie tylko stała się cenionym liderem w produkcji żaluzji fasadowych, rolet zewnętrznych oraz nadstawnych w Europie, ale także dynamicznie się rozwijała.

Aktualnie siedziba firmy w Kaliszu oraz przyległe hale produkcyjne i magazyny zajmują powierzchnię 45 000 m2.

W 2017 roku, świadectwem dalszego rozwoju firmy stał się nowy obiekt w miejscowości Kuchary o powierzchni 68 000m2, łączący funkcje produkcyjne, magazynowe i biurowe.

Piotr Szukalski

PIOTR SZUKALSKI

Kontynuator Rodzinnej Tradycji.

Piotr, syn Założyciela PORTOS, z wielkim zaangażowaniem rozwija nasze dwa zakłady w Kaliszu i Kucharach. Te miejsca, które razem zajmują ponad 113 tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni, to serce naszej działalności.

Piotr z wielką rozwagą zarządza też naszym ponad 500 osobowym Zespołem, z którego niemal połowa osób jest z firmą już 5 lat lub dłużej.

Piotr, kontynuując rodzinne tradycje, wprowadza również świeże pomysły, które inspirują nas wszystkich do dalszego rozwoju.

Poza pracą jest prawdziwym pasjonatem życia - od rajdów samochodowych poprzez różne sporty po przygotowania do triathlonu. A jeśli chodzi o jedzenie? Piotr to prawdziwy smakosz, który zawsze szuka nowych kulinarnych doświadczeń.

 

Wywiad z Piotrem Szukalskim

Obejrzyjcie wywiad z Piotrem Szukalskim, nowym właścicielem przedsiębiorstwa. Zapytaliśmy o perspektywy i najbliższe projekty, jakie planuje podjąć w firmie.
Czym różni sie jego własna droga zawodowa od drogi ojca?

 

 


W LICZBACH

0

LICZBA KOBIET
PRACUJĄCYCH W FIRMIE

0

LICZBA PRACOWNIKÓW
ZATRUDNIONYCH W FIRMIE

0

LICZBA PRACOWNIKÓW
Z MINIMUM 5-LETNIM STAŻEM

0

ILOŚĆ KILOGRAMÓW
ZUŻYTEJ FARBY W 2023 ROKU

0

METRÓW ZUŻYTEJ TAŚMY DO PRODUKCJI
SKRZYNEK W 2023 ROKU

0

ŁĄCZNA POWIERZCHNIA
JAKĄ ZAJMUJE FIRMA

 

OD MAŁEJ PRACOWNI W POKOJU DO LIDERA RYNKU

FASCYNUJĄCA DROGA FIRMY, KTÓRA PODBIŁA ŚWIAT ROLET

 

Oś czasu

Zadaj pytanie on-line Początek strony