Portos Rolety » System EXALUS HOME

System EXALUS HOME

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 03.06.2019r. firma PORTOS poszerzy swoją ofertę systemów sterowania o nowy system inteligentnego domu EXALUS HOME.

 

 

 

 

Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, że jest to nasz system oparty o sprawdzoną już od wielu lat technologię dostępną na polskim i zagranicznym rynku dostosowaną do najbardziej wygórowanych oczekiwań klientów.

 

System EXALUS HOME to system dający możliwość sterowania roletami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z dostępem do internetu. Dzięki aplikacji na system Android, iOS lub przeglądarce internetowej otrzymujesz możliwość sterowania od najprostszych komend poprzez tworzenie zaawansowanych scenariuszy.

 

Dzięki wykorzystaniu szeregu odbiorników czy nadajników stworzenie np. scenariusza czasowego uzależnionego od temperatury w  pomieszczeniu nie będzie stanowić problemu a znacząco zwiększy komfort codziennego używania rolet.

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży roletowej w projekt zaimplementowano rozwiązania znane z najdroższych systemów, przez co powstał rozbudowany system EXALUS HOME o bardzo intuicyjnej obsłudze.

 

Chcąc wyróżnić system EXALUS HOME spośród innych systemów stworzyliśmy produkt, który oferuje szereg nowych możliwości.  Nie zapominamy także o klientach, którzy od wielu lat korzystają z sprawdzonych rozwiązań firmy PORTOS. Wszyscy klienci korzystający z rozwiązań radiowych PORTOS będą mogli rozbudować swój system sterowania w oparciu o centralę ? menadżera inteligentnego domu.  EXALUS HOME pozwala obsługiwać dotychczasowe dobrze znane klientom urządzania PORTOS a także rozbudować o nowego typu odbiorniki.

 

Niepodważalnym atutem systemu EXALUS HOME jest bardzo przystępna cena. Jakość i funkcjonalność  EXALUS HOME nie odbiega w żaden sposób od obecnych wiodących systemów inteligentnego domu. Dzięki temu tak zaawansowany system w bardzo atrakcyjnej cenie powinien znaleźć się u obecnych i przyszłych klientów firmy PORTOS.

 

 
Więcej informacji : www.tr7.pl

 

 

 
 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony