Portos Rolety » Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 

 

 Szanowni Klienci,

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbliżającym się Ogólnopolskim Forum Stolarki 2021! To największe i najbardziej popularne wydarzenie naszej branży, dlatego nie możecie go przegapić. Całe wydarzenie odbędzie się w dniach 20 – 21 kwietnia.

 

Pierwszy dzień będzie obejmował panele dyskusyjne i wykłady. Około godziny 11:40 przedstawiciele naszej firmy w składzie Adam Okoń oraz Piotr Podemski przedstawią Państwu wizję przyszłości branży stolarki. Będzie dużo nowości i ciekawostek. Drugi dzień będzie poświęcony prezentacji najnowszych produktów branży stolarki.

 

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. To nie tylko powód do dumy, ale też dowód na postrzeganie stolarki jako istotnej gałęzi krajowej gospodarki.Przypominamy, że #OFS2021Online odbędzie się na dedykowanej platformie Eventory. Zarejestruj się już dziś i korzystaj z jej wszystkich możliwości podczas naszego dwudniowego wydarzenia!

 

 https://eventory.cc/event/ofs-2021-online.


Uwaga! Dodatkowo podczas całego wydarzenia będziecie mieli Państwo możliwość spotkania się z nami w prywatnym pokoju spotkań. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 

Czekamy na Was!

Zespół Portos TR7

 

 

 

 

 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony