Portos Rolety » O firmie » Produkcja

Produkcja

 

W ramach produkcji swoich rolet firma PORTOS korzysta z najnowocześniejszych maszyn oraz odpowiednio dobranych surowców, co przekłada się na wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny. PORTOS dba również o ochronę środowiska naturalnego, stosując piankę poliuretanową wypełniającą profil aluminiowy, która nie zawiera szkodliwego freonu, a farby używane w produkcji nie zawierają metali ciężkich, takich jak kadm czy ołów.

 

Firma PORTOS to wiodący producent systemów roletowych, który wytwarza wiele elementów samodzielnie. Dzięki temu firma może zapewnić wysoką jakość swoich produktów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Odpowiednio dobrane surowce oraz nowoczesne maszyny pozwalają na produkcję produktów o wysokiej trwałości. Jakość produktów i elementów do ich produkcji jest potwierdzona aprobatami technicznymi.

 

 

Zakup rolet od firmy PORTOS to gwarancja skutecznej ochrony przed chłodem i nadmiernym nasłonecznieniem, co pozwala na oszczędność związanych z tym kosztów. Rolety zewnętrzne i rolety nadstawne firmy PORTOS oferują również doskonałą osłonę przeciwsłoneczną, co przekłada się na ich popularność na rynku osłon okiennych.

 

Firma oferuje szeroką gamę profili pancerza w różnych kolorach, co pozwala na dostosowanie produktów do gustu klienta. W ofercie firmy znajdują się rolety zewnętrzne aluminiowe oraz rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających.

 

Firma PORTOS oferuje najlepsze napędy elektryczne w branży, a odpowiednio dobrany system sterowania pozwoli na łatwą i komfortową obsługę rolet.

 

 

Zadaj pytanie on-line Początek strony