Portos Rolety » Prowadnice FBR

Prowadnice FBR

 

Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło, że wraz z Państwem możemy rozwijać rynek żaluzji fasadowych.

Po dwóch latach sprzedaży żaluzji fasadowych wprowadzamy do oferty nowy typ prowadnic do całkowitej zabudowy oraz adaptery do częściowej zabudowy. Prowadnice FBR są wstępem do kolejnego rozwoju produktu żaluzji fasadowych C80 oraz Z90. Nie wymagają dodatkowych uchwytów a dzięki zastosowaniu wkładu PCV możliwa jest ich całkowita zabudowa.

 

 

Do oferty prowadzamy również adaptery FBR do dotychczasowych prowadnic pojedynczych. Takie rozwiązanie pozwala na częściową zabudowę prowadnic zachowując należytą estetykę.

 

 

Prowadnica oraz adapter FBR występują również w wersji z dystansem dla klientów stosujących docieplenie pomiędzy tylną blachą osłonowa a elewacją.

 

*RSC-340 oraz F-PP-20 nie wchodzą w cenę metra bieżącego FBR.

 

 

Przy zastosowaniu  prowadnic lub adapterów FBR koniecznym jest użycie uchwytów ściennych nastawnych blachy osłonowej 150-200 zarówno przy lamelach typu C80 oraz Z90.

 

Tym samym w ofercie pojawiają się nowego typu blachy osłonowe o głębokości 154mm dla blach zewnętrznych oraz nowa blacha osłonowa tylna z odsadzeniem 20mm.

 

*Wykorzystano złożenia blach osłonowych zewnętrznych i tylnych wraz z uchwytem ściennym nastawnym. Montaż oraz otwór pod uchwyt ścienny do wykonania po stronie klienta.

 

 

Więcej szczegółów i aspektów technicznych znajdziecie Państwo  w naszych katalogach dostępnych na stronie www.portosrolety.pl w zakładce do pobrania w dziale Żaluzje fasadowe lub w bezpośrednim linku:

Żaluzje fasadowe - katalogi

 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony