Portos Rolety » Pergola PR6000 LITE

Pergola PR6000 LITE

 

 

Szanowni Klienci,

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do naszej oferty najnowszego produktu - Pergoli PR6000 LITE.

 

Nowa pergola wyróżnia się mniejszymi gabarytami i niższą wagą przy zachowaniu wysokiego poziomu estetyki.

 

Mimo stałych wymiarów, Pergola PR6000 Lite wyróżnia się stabilną i sztywną konstrukcją, przewyższającą inne dostępne gotowe rozwiązania na rynku. Ponadto lekka konstrukcja przekłada się na atrakcyjniejszą cenę, co sprawia, że nasz produkt jest dostępny dla szerszego grona klientów.

 

 

Pergola PR6000 Lite jest dostępna w takiej samej kolorystyce jak Pergola PR6000 HT. Oprócz poniższych trzech standardowych kolorów istnieje możliwość polakierowania pergoli w dowolnym kolorze RAL po wcześniejszej wycenie indywidualnej.

 

Oferujemy dwie opcje wyposażenia: podstawową wersję bez oświetlenia oraz wersję z oświetleniem LED o zimnej barwie. To pozwala na dopasowanie pergoli do indywidualnych preferencji i potrzeb.

 

 

W produkcie zastosowaliśmy wysokiej jakości napęd liniowy oraz sterowanie Somfy co gwarantuje bezawaryjną a jednocześnie cichą pracę silnika oraz zapewnia jeszcze większą wygodę i funkcjonalność użytkowania.

 

Jeśli potrzebują Państwo pergoli, która łączy w sobie elegancję, lekkość konstrukcji oraz atrakcyjną cenę, Pergola PR6000 Lite jest idealnym wyborem.

 

Zapraszamy na naszą stronę pergolaportos.eu - gdzie możesz znaleźć więcej informacji na temat Pergoli PR6000 Lite, pobrać katalog-cennik oraz skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Przy zamówieniach obowiązują Państwa rabaty handlowe identyczne jak przy zakupach pergoli PR6000 HT.

 

Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!

 

 

 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony