Portos Rolety » Pergola PR6000

Pergola PR6000

 

 

Szanowni Klienci

 

Pragniemy poinformować o wprowadzeniu do oferty firmy Portos Pergoli PR6000-HT.

 

Pergola PR6000 to minimalistyczny design łączący zaawansowaną technologię z prostotą wykonania i obsługi. Idealna na taras, osłona całoroczna wykonana jest z komponentów najwyższej jakości co gwarantuje nam niezawodność i wytrzymałość przez wiele lat.

 

Ochronę przed słońcem, deszczem i śniegiem zapewniają płynnie otwierające się lamele dachu z możliwością zaprogramowania pozycji komfortowych oraz sprawny system odpływu wody ukryty w profilu.

 

Dla wygody użytkownika, w pełni automatyczne sterowanie dachem jak i dostępnym w naszej ofercie oświetleniem LED odbywa się za pomocą jednego pilota.

 

Innowacyjnie, w naszym systemie pergoli zastosowaliśmy silniki rurowe włoskiej firmy Cherubini, dzięki czemu system sterowania jest całkowicie niewidoczny.

 

Pergole PR6000 to estetyka na najwyższym poziomie. Dzięki możliwości dołożenia segmentu górnego konstrukcji istnieje możliwość zasłonięcia całego mechanizmu otwierania i zamykania lameli, co znacząco zwiększa odbiór wizualny.

 

Pergola jest dostępna w trzech kolorach standardowych: RAL9016, RAL7021, RAL7016. Jednak dysponując własną lakiernią jesteśmy w stanie polakierować konstrukcję w dowolnym kolorze według życzeń najbardziej wymagających klientów.

 

Malowanie profili farbą o wykończeniu mat strukturalny nie tylko wpisuje się w najnowsze trendy. Zapewnia również dużą odporność na warunki atmosferyczne, aby klient mógł cieszyć się swoją pergolą w nienaruszonym stanie jak najdłużej! 

 

 

 

 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony