Portos Rolety » System rolet nadstawnych SN5000

System rolet nadstawnych SN5000

 

 

 

Kierując się mottem „Aby Twój dom mógł być naj” firma PORTOS wzbogaciła swoją ofertę o nowy system rolet nadstawnych SN5000.

Dążymy do tego, aby oferowane produkty wpisywały się w jakże ważny temat ekologii, mającej ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Dlatego staramy się rozwijać nasze produkty tak, aby wpisywały się w wyśrubowane normy w zakresie ochrony środowiska.

Odpowiedzią jest najnowszy system rolet nadstawnych SN5000. Niższe zużycie energii do ogrzewania to jeden z argumentów przemawiających za wyborem tej rolety.

 

 

Skrzynka została wyprodukowana z szarego styropianu EPS o jak najniższym współczynniku przenikania ciepła. Tym samym deklasuje alternatywne systemy dostępne na rynku. Dzięki szerokim możliwościom zabudowy, idealnie wpisuje się w nowoczesne projekty domów. Dodatkowymi argumentami przemawiającymi za wyborem SN5000 są: wariant z rewizją od wewnątrz, wariant z rewizją od zewnątrz, a także skrzynka przygotowana do montażu żaluzji fasadowej.

 

 

 

 

Dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, w sposób komfortowy można wpiąć pakiet żaluzji fasadowej o szerokości lameli do 90 mm. W rolecie SN5000 opcjonalnie dostępna jest moskitiera będąca rozwiązaniem systemowym, które tworzy spójną całość, dającą komfort użytkowania rolet nadstawnych.

 

Roleta SN5000 znajdzie zastosowanie zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, dzięki swoim wyjątkowym możliwościom i liczbie wariantów.

 

 

 

 

Zobacz także

Zadaj pytanie on-line Początek strony